Сьогодні на роботу прийшов у вишиванці

Передмова. Напередодні Дня Незалежності вирішив одягнути вишиванку на роботу. Мені сподобалось, колегам сподобалось деякі хвалили та просили помацити її. З одним із своїх колег зайшла розмова про те, що одягати вишиванку саме на свята, що чипляти жовто-блакитний прапорець чи стрічку на авто це демонстративно.

Сьогодення. Знову у вишиванці. Приємно що подобаюсь, приємно що колеги звертають увагу і знову чомусь питають яке у мене свято! До якого часу вишиванка має бути лише святковим одягом?

Сьогодні на роботу прийшов у вишиванці: 3 комментария

  1. Думаю, що до того часу, поки не стане частиною дрес-коду:-)

  2. Можливо, якщо би були зараз хрущовські часи, то це можливо було. Подивись на фільми того часу, вся номенклатура керівників та просто громадяни були у вишиванках. До того ж, знайомі корінні кияни розповідали, що ще у 80-х роках російської мови у Києві фактично не було чутно, а зараз вона лунає звідусіль. А ти коли собі вишиванку зробиш?

  3. Ось визначусь з візерунком і зроблю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>